Hizmetlerimiz

PETEK TEMİZLEME

Petek Temizliği

Kombilerimizden gelen sıcak suyun dolaştığı petekler zamanla çamur ve tortu biriktirir. Bu biriken atık maddeler peteklerin verimli ısı yaymasını engeller. Yılda en az bir kere yaptıracağınız petek temizliği ile ısınma konforunuzun arttığını göreceksiniz. Kombi bakımlarını yaptığımız müşterilerimize sunduğumuz özel fiyatlarla petek temizliklerini de beraberinde yapıyoruz. Zaten kombi bakımı ve petek temizliği beraberinde yapılması gereken işlemlerdir. Tam verim alabilmek için bu iki hizmeti birlikte almak gerekir.

Gebze Kombi Servis yeni ve teknolojik cihazları ile petek temizliklerinizi yaptığında peteklerinizin içinden çıkan atık ve çamura şaşıracaksınız. Uzman ekibimiz petekleriniz için en doğru işlemleri yapacak ve peteklerinizden alınan verim hissedilecek derecede artacaktır. Unutmayın yaptırmadığınız kombi bakımı ve petek temizliği işlemlerinin maliyeti faturalarınızda fazlasıyla size dönmektedir.

Gebze  Kombi Servis gebze, dilovası, tuzla, hereke, darıca ve çevresinde aristonmarka  kombi arızalarınızda 0 262 646 4963 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Dilerseniz whatsapp hattımızdan mesajla ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. 

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
whatsapp
Telefon
X