Hizmetlerimiz

KOMBİ BAKIMI

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Kombi Bakımı

Kombilerimiz kış aylarında yoğun çalışmalarından dolayı doğal olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Zamanında yapılmayan kombi bakımları, kombilerden alınan verimi düşürecek ve yüksek faturalara neden olacaktır. Ayrıca kombi arızalarına da sebebiyet verecektir. Bu yüzden yılda en az bir kere kombi bakımı yeptırmak gerekir. Kombi bakımlarınızı konusunda uzman, eğitimli servislere yaptırmak sizin için daha yararlı olacaktır.

Gebze Kombi Servis ariston marka ve model kombi bakımında deneyimli ve eğitimli personellerimizle kombilerinizin performansını arttıracak bakımları yapmaktayız. Bakımı yapılan kombiler ısı tasarrufu sağlayacak ve faturalarınız düşmesine neden olacaktır. Ayrıca kombi bakımı yapan personelimizden kombi tasarrufu ile ilgili bilgileri cihaz başında alabilirsiniz.

Gebze  Kombi Servis gebze, dilovası, tuzla, hereke, darıca ve çevresinde aristonmarka  kombi arızalarınızda 0 262 646 4963 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Dilerseniz whatsapp hattımızdan mesajla ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. 

 

whatsapp
Telefon
X