Kategoriler

KOMBİ SERVİSİ

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Kombi Arıza ve Tamiri

Ariston  kombi arızalarınızda konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimiz, arızayı hızlıca tespit ederek, garantili kombi tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Kış aylarında yoğun bir şekilde çalışan kombi cihazları zaman zaman farklı arızalar çıkarabilmektedir. Önemli olan bu arızaların doğru tespit edilmesidir. Doğru arıza tespiti hem ekonomik olacak hem de zaman tasarrufu sağlayacaktır.Gebze  Kombi Servis profesyonel çalışanlarıyla kombi arızalarınıza en doğru müdahaleyi yapacaktır.

Kombi arızalarında önemli bir husus arızalanan parçanın tamir mi edileceği yoksa yenisi ile mi değiştirileceğidir. Burada bu tespiti yapacak kişinin konusunda uzman olması gerekir. Arıza tespitlerinde siz müşterilerimize arızalı parça ile ilgili detaylı bilgi verilerek, yapılması gereken onarım veya yenileme işlemi için bilgilendirme yapılmaktadır. Sizlere en ekonomik çözüm altında en verimli arıza çözümlerini sunmaktayız.

Gebze  Kombi Servis gebze, dilovası, tuzla, hereke, darıca ve çevresinde aristonmarka  kombi arızalarınızda 0 262 646 4963 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Dilerseniz whatsapp hattımızdan mesajla ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. 

Hızlı Servis

7 / 24 HİZMET

Yedek Parça

7 / 24 HİZMET

Uzman Ekip

7 / 24 HİZMET

Garanti İşçilik

7 / 24 HİZMET

X
whatsapp
Telefon